obrazek fb

rzetetlna firma

O firmie


MEBLE NOVA   jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości stolików, ław, stołów i krzeseł. Wyróżnia nas prosta forma, perfekcja wykonania i elegancja.  

 


"Piękno należy wspierać, bo tworzą je nieliczni, a potrzebuje wielu..... "

                                                                                                        J. W. Goethe

 

Nasze meble wykonane są w najwyższej jakości okleinach naturalnych. Jesteśmy  w stanie  sprostać wymaganiom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta urzeka swą szlachetnością, prostotą a czasem zaskakuje nowatorską stylistyką i funkcjonalnością.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktu oraz profesjonalną i rzetelną obsługę. Jesteśmy solidnym partnerem dostosowującym się do wymagań rynku, przez co szybko zdobywamy nowych kontrahentów. Meble z naszej kolekcji można spotkać w dobrych salonach meblowych w Polsce i innych krajach Europy.

W naszej ofercie znalazły się modele o nowoczesnym wzornictwie, odnoszącym się do prostego w bryle, włoskiego stylu, który doskonale prezentuje się w każdym  pomieszczeniu.
Na wysoki standard wykonania naszych produktów ma wpływ dobór najlepszych półfabrykatów oraz wysoki poziom umiejętności łączenia ich ze sobą. Firma postawiła sobie za cel, wprowadzanie na rynek mebli o najwyższej jakości.


Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą.